Contactpersonen

Christiaan Huygens College Eindhoven

D. Verhoeve (locatie Broodberglaan en Lyceum Bisschop Bekkers) vrv@huygenscollege.nl
B. van Ek (locatie Rachmaninowlaan)  vek@huygenscollege.nl
A. Gerritsen (locatie Olympia)  agr@huygenscollege.nl

Elde College Schijndel

Martin Prinsen m.prinsen@eldecollege.nl

V.O. Best-Oirschot: Heerbeeck College Best

Marianne Schoenmakers opleidingsdocent@heerbeeck.nl

V.O. Best-Oirschot: Kempenhorst College Oirschot

Irene van Heijster i.vanheijster@kempenhorst.nl

Pius X-College Bladel

Debbie Tanamal-Croes d.tanamal@piusx-college.nl

Lorentz Casimir Lyceum Eindhoven

Marieke Bongenaar Bongenaar.M@lcl.nl

Jan van Brabant College Helmond

Gerard Verhagen G.verhagen@janvanbrabant.nl

Ds. Pierson College ‘s-Hertogenbosch

Clo Martens c.martens@piersonmail.nl

Stedelijk College Eindhoven Eindhoven

Saskia Heunks sheunks@stedelijkcollege.nl
Jan Boogers jboogers@stedelijkcollege.nl 

Sint Willibrord Gymnasium Deurne

Yvonne Lommen y.lommen@willibrordgymnasium.nl

Commanderij College Gemert

havo-vwo: Tosca Claessens cla@commanderijcollege.nl
vmbo: Michael Coebergh van den Braak com@commanderijcollege.nl 

Strabrecht College Geldrop

Rianne van Bommel r.vanbommel.strabrecht.nl

Udens College Uden

Ingrid van de Wiel, sector havo/vwo i.vandewiel@udenscollege.nl
 Johan van der Leest, sector vmbo j.vanderleest@udenscollege.nl 
 Annemieke van de Moosdijk, projectleider Opleidingsschool Uden/Nijmegen a.vandemoosdijk@udenscollege.nl 
Copyright © 2019 · Designed by Weij Reclamestudio